м. Луцьк, вулиця Мамсурова, 2А

Про компанію

Компанія «FepmerAgro», що займається продажем сільськогосподарської техніки та запчастин, існує на українському ринку вже більше п'ятнадцяти років. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам швидко і ефективно виконувати всі запити та побажання покупців. У каталозі представлено широкий асортимент комплектуючих до різної техніки. Наша основна мета - максимально швидке реагування на замовлення клієнта, а також забезпечення його запчастинами в самі мінімальні терміни.

Кваліфіковані фахівці в будь-який час готові проконсультувати і відповісти на всі ваші запитання. Ми постійно працюємо над поліпшенням системи покупки і доставки запчастин, адже основний напрям роботи компанії «FepmerAgro» - це забезпечення українського споживача якісними і надійними комплектуючими від відомих виробників.

У каталозі представлений великий вибір запчастин до різної сільськогосподарської техніки: від зернозбиральних комбайнів, пресів, тракторів  до плугів, культиваторів, сівалок, обприскувачів, роторних косарок, грабачок і копачок.

Команда нашої фірми цінує час своїх клієнтів і тому ми завжди готові взяти на себе відповідальність за підбір і пошук потрібного обладнання. Якщо ви точно не знаєте, які саме комплектуючі потрібні для вашої техніки, то можете не турбуватися, так як наші фахівці завжди готові надати свою допомогу у вирішенні будь-якої проблеми.


ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ В КОМПАНІЇ «FepmerAgro»:

1.ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД - головний принцип роботи компанії «FepmerAgro»

2.КАТАЛОГИ-СХЕМИ  до сільськогосподарської техніки.

3.УНІВЕРСАЛЬНИ НАБІР КОМПЛЕКТУЮЧИХ забезпечить максимальну працездатність і продуктивність вашої техніки. НЕОБХІДНО ЛИШЕ ПРАВИЛЬНО ВИЗНАЧИТИ СЕРІЮ ВАШОЇ МОДЕЛІ, КАТАЛОЖНИЙ НОМЕР ЗАПЧАСТИНИ - ЗАВДЯКИ НАШИМ КАТАЛОГАМ-СХЕМАМ, які знаходяться на нашому сайті. Широкий вибір запчастин стане запорукою максимальної продуктивності сільськогосподарської техніки.

Компанія «FepmerAgro» також займається ВИРОБНИЦТВОМ певної сільськогосподарської техніки, запчастин та надає ПОСЛУГИ ПО ПЕРЕВЕЗЕННЮ великогабаритної техніки.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!