м. Луцьк, вулиця Мамсурова, 2А

Доставка

Товар, придбаний покупцем, може бути вивезений ним самостійно з нашого складу або доставлений постачальником. Доставка товару покупцеві може здійснюватися як нашим власним транспортом, так і за допомогою сторонніх транспортних організацій. При цьому вартість доставки може бути оплачена покупцем окремо або без її виділення (вартість доставки включається до вартості товару).

Доставка компаніями-перевізниками

Доставка товарів по Україні здійснюється компаніями-перевізниками: Нова пошта, Інтайм, Автолюкс.Замовлення передається на склад транспортної компанії на наступний день або через день після підтвердження. Для отримання замовлення на складі компанії-перевізника необхідно знати номер товарно-транспортної накладної (ТТН) і пред'явити паспорт. Номер ТТН Ви отримаєте смс-повідомленням після відправки замовлення.

Оплата замовлення здійснюється готівкою при отриманні товару на складі транспортної компанії  або переказом на картковий рахунок ПриватБанка. Реквізити карткового рахунку ми повідомимо Вам додатково.

Відправка замовлень з послугою накладного платежу можлива Новою Поштою. За послуги з переказу грошей компанія Нова Пошта стягує додатково 20 грн + 2% від суми переказу.